Stříkací automaty

Poptáváte stříkací automaty? Společnost TEKMA pro Vás má chytré řešení v podobě kvalitních strojů značky Cefla, které uspokojí i toho nejnáročnějšího zákazníka.Cefla Finishing - Flexispray

Stříkací automat pro povrchovou úpravu profilů a úzkých hran


Popis stroje

Flexispray je kompaktní lineární stříkací stroj, určený pro nanášení nátěrových hmot a laků na vodní bázi nebo na bázi rozpouštědel na profily, lišty nebo demontované části okenních rámů se šířkou až 240 mm. Stroj je vybaven válečkem a dopravním pásem a může mít až 6 stříkacích pistol rozdělených do 2 pracovních okruhů.

Klíčový ukazatel

Výkon

80

Konfigurovatelnost

30

Cena

30

Technické údaje:

  • Min.délka dílce: 350 mm
  • Max.pracovní šířka: 240 mm (opce 300 mm)
  • Max.rychlost posuvu: 60 m/min
Cefla Finishing - Performa

Stříkací automat pro povrchovou úpravu profilů


Popis stroje

Performa je lineární stříkací stroj pro povrchovou úpravu profilů a lišt. K dispozici jsou 3 různé konfigurace.

Tato konfigurace stroje Performa se vyznačuje dopravním pásem na vstupní a výstupní straně a válečky zajišťujícími podávání dílců ve stříkací oblasti. Je vybavena 8 stříkacími pistolemi rozdělenými do 2 pracovních okruhů a suchým filtračním systémem.
Performa 28 Belt je vybaven nekonečným dopravním pásem pro posuv dílců a systémem pro rekuperaci nátěrových hmot. Je vybavena 8 stříkacími pistolemi rozdělenými do 2 pracovních okruhů a suchou filtrací.
Tato konfigurace je ideálním řešením pro nanášení 100% akrylových produktů. Je vybavena nekonečným dopravním pásem, ocelovými filtry a patentovaným systémem rekuperace nátěrových hmot. Je vybavena 6 stříkacími pistolemi v jediném pracovním okruhu.

Technické údaje

  • Min.délka dílce: 350 mm
  • Max.pracovní šířka: 240/300mm (opce 400 mm)
  • Max.tloušťka dílce: 60 mm
  • Max.rychlost posuvu: 70 m/min

Klíčový ukazatel

Výkon

95

Konfigurovatelnost

50

Cena

50

Potřebujete víc informací?

Jsme připraveni Vám pomoci