Válcové nanášečky laků

Hledáte-li válcové nanášečky laků popř. jiná technologická řešení pro povrchovou úpravu, společnost TEKMA Vám dodá vše potřebné v nejvyšší kvalitě.Cefla Finishing - Smartcoater Evo

Válcové nanášečky laků


Popis stroje

Smartcoater Evo je válcová nanášečka určená pro válcové nanášení nátěrových hmot na dílce a plochá nábytková dvířka. K dispozici je široký výběr konfigurací: s pevnou nebo samostatně vyrovnávající se plovoucí hlavou a automatickým seřizováním v podélném a příčném směru, což je vhodné pro zpracování nedokonale kalibrovaných dílců. Sestava nanášecích a dávkovacích válečků může být osazena různými typy čistících lišt, za účelem umožnění použití různých typů nátěrových hmot.

Smartcoater 2MF Evo: válcová nanášečka s dvojitou hlavou se zpětnými roztíracími válečky. Stroj je vhodný pro nanášení základních a vrchních nátěrů.
Smartcoater SP1 Evo: válcová nanášečka/nanášečka tmelu. Tento kombinovaný válcový stroj je vhodný pro válcové nanášení nebo pro nanášení tmelů s nízkou hustotou na pórovité dřevo, vykládané desky, papírové a nepravidelné dýhové spoje.
Smartcoater LaserRoller Evo: LaserRoller válcová nanášečka s dvojitou hlavou. Tento stroj je vhodný pro dokonale hladké nanášení velkého množství základních nátěrů a lesklých a matných vrchních nátěrů. Jedná se o alternativu k clonovému nanášení.

Technické údaje

  • Délka dílce (min-max): 300-3000 mm
  • Max.pracovní šířka: 1300 mm
  • Max.tloušťka dílce: 100 mm
  • Rychlost posuvu: 20 m/min
Cefla Finishing - Smartparquet

Kompletní linky pro povrchovou úpravu parket


Popis stroje

Smartparquet je modulární řešení pro koncovou úpravu parketových desek, ideální pro aplikací přírodních olejů, UV olejů a nátěrových hmot, uretanových olejů, tradičních vosků, mořidel a barviv. Je dostupný ve dvou konfiguracích, 300 a 600 mm. Mimořádně flexibilní a modulární z hlediska pracovního cyklu, dokonalý pro středně velký a malý objem výroby, s možností instalace v úzkých prostorech.

Technické údaje

  • Max.šířka dílce: 300/600 mm
  • Max.délka dílce: 2500 mm
  • Max.tloušťka dílce: 50 mm
  • Pracovní rychlost: až do 20 m/min


Potřebujete víc informací?

Jsme připraveni Vám pomoci