CNC vrtací centra na plasty

Hledáte technologické řešení pro CNC vrtací centra na plasty? Společnost TEKMA dodává tato řešení v prvotřídní kvalitě.Biesse - Plast EKO 2.1

Svislé vrtací centrum


Popis stroje

Brema Plast Eko 2.1 je nové kompaktní a všestranné vertikální obráběcí centrum, které na minimálním prostoru, umožňuje obrábění dílců vyrobených z různých druhů plastových a kompozitních materiálů s odlišnou tloušťkou a rozměry. Jedná se ideální řešení pro výrobu hotových součástek “just in time”, které mohou být obráběny na všech šesti stranách s nulovým časem pro obnovení činnosti.

Zkrácení seřizovacích časů při výměně nástroje a vyloučení lidské chyby, díky použití kontaktního snímače, automaticky určujícího délku nástroje.
Laserový snímač pro načítání začátku a konce materiálu, který umožňuje kompenzaci rozměrových chyb a změnu hodnoty programu v reálném čase, čímž zaručuje přesnost obrábění v ose „X“.
Kleštiny jsou navíc vybaveny systémem snímání tloušťky dílce, který umožňuje změnu hodnot programu v reálném čase, čímž zaručuje přesnost obrábění v ose „Z“.
Systémy horních snímačů se skládají ze dvou fotobuněk umožňujících snímání výšky materiálu a korekci rozměrů vůči ose „Y“.

Technické údaje

  • Rozměry stroje: 2800x1940x2000 mm
  • Min. rozměry obráběného dílce: 200x35x8(2.5 opt) mm
  • Max. rozměry obráběného dílce: 2600(Opt. 3200)x900x60 mm
  • Zásobník nástrojů: 8 Positions available
  • Vrtací hlava: 17 or 23 boring units available


Potřebujete víc informací?

Jsme připraveni vám pomoci