Velkoplošné pily na plasty

Máte zájem o velkoplošné pily na plasty? Společnost TEKMA nyní rovněž dodává strojní řešení na obrábění plastů v nejrůznějších formách a velikostech.Biesse - Selco Plast SK 4

Nářezové pily na plasty


Popis stroje

Selco plast SK 4 je řada vysokovýkonných nářezových pil s jedním pilovým vozíkem, navržených pro uspokojení potřeb menších a středně velkých výrobních společností.

Podstavec stroje je vyroben z pevné oceli, podporované robustními nohami zaručujícími dokonalou stabilitu. Vodící lišty pojezdu zaručují dokonalou rovnoběžnost a přímočarost a optimální vyvážení držáku nástrojů.
Rychlé a přesné polohování dílců pro optimální přesnost řezání, díky robustnímu přítlačnému vozíku poháněným bezkartáčovým motorem. Kluzný povrch pod přítlačným zařízením je vybaven volnými válečky pro vyloučení vzniku jakýchkoliv stop na dílcích s jemným povrchem.
Rychlé a přesné seřizování nástrojů díky elektronickému nastavení předřezu pomocí systému Digiset. Tento systém rovněž ukládá informace pro každou sadu kotoučů, čímž je vždy zajištěno jejich opakované a přesné zarovnání. Systém Quick-Change (patentovaný) pro rychlé uvolnění kotoučů bez nutnosti použití nástrojů.

Technické údaje

  • Maximální zdvih kotouče: 75 mm
  • Volitelná délka řezu: 3200/4300 mm
  • Motor hlavního kotouče: 11/13.2 kW
  • Rychlost pilového vozíku: 1-120 m/min

Klíčové ukazatele

Výkon

50

Konfigurovatelnost

70

Cena

50Biesse - Selco Plast WN 6

Nářezové pily na plasty


Popis stroje

SELCO Plast WN 6 je řada nářezových pil s jedním, výrazně výkonným pilovým vozíkem, navržená a vyrobená pro koncové zákazníky se středně sériovou výrobou.

Nezávislé a samovyrovnávací svěrky zajišťují pevné upnutí svazku. Jejich specifický design a logika stroje umožňují kompletní vysunutí svazků nařezaných dílců z linky, za účelem usnadnění manipulace s dílci a odpadem.
Pilový vozík s invertorovým motorem a tryskou pro mazání a chlazení kotouče. Je vybaven protiskluzovým zařízením pro kontrolu polohy a počtu otáček kotouče, upravujícím rychlost posuvu v případě potřeby.

Technické údaje

  • Maximální zdvih kotouče: 95/123 mm
  • Volitelná délka řezu: 3200/4500 mm
  • Motor hlavního kotouče: 15/18,5 kW
  • Rychlost pilového vozíku: 1-140 m/min

Klíčové ukazatele

Výkon

85

Konfigurovatelnost

90

Cena

75


Potřebujete víc informací?

Jsme připraveni Vám pomoci